Bilgi: Alışveriş deneyimini iyileştirmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Kapat

Bir satıcı hesabı için başvur

Satıcılar pazarda ürünler sattığından, (sitelerankara.com Türkiye'nin Sanal Mobilya Fuarı) onlar hakkında belirli bilgiyi talep etmek zorundadır. Örneğin, bir firmanın şirket adı ve açıklaması müşterilere gösterilir ve satıcıları birbirinden ayırt etmeye hizmet eder; adres, gönderim ücreti hesaplaması için kullanılır.

Ancak, ad / soyad ve e-posta adresi gibi bazı kişisel verileri de talep ediyoruz. Sistemimizde bir satıcının yönetici hesabı oluşturmak için bunlar gereklidir. Satıcılar bu tür hesaplarla pazarda çalışır. Yöneticileri birbirinden ayırt ettikleri için e-posta adresleri gereklidir. Burada sağladığınız e-posta adresini girerek mağazada oturum açarsınız. Tek bir satıcı birden çok yöneticiye sahip olabileceğinden isimler gereklidir. Hesap verebilirliği bu şekilde ele almak daha kolaydır.

Ayrıca, hesapla ilgili e-postaları (sipariş durumu bildirimleri, şifre sıfırlama e-postaları ve daha fazlası gibi) da göndeririz. sağlanan e-posta adresi. Bu nedenle, müşterimiz kalırken e-posta adresinizi kaydetmemiz gerekiyor. Pazar konumumuzla artık çalışmak istemediğinize karar verirseniz ve kişisel verilerimiz veritabanımızdan kaldırılmak isterseniz (veya hesabınızla ilgili tüm kişisel verileri almak isterseniz) lütfen reklam@sitelerankara.com adresine bir e-posta gönderin.

Kişisel verilerinizin yanlış kullanıldığını düşünüyorsanız, bir denetleme kurumuna şikayette bulunma hakkına sahipsiniz. Bu hakkın size bildirilmesi için AB Genel Veri Koruma Yönetmeliği tarafından zorunlu kılınmış; Aslında verilerinizi kötüye kullanma niyetinde değiliz.