Bilgi: Alışveriş deneyimini iyileştirmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Kapat

Bir satıcı hesabı için başvur

Satıcılar pazarda ürünler sattığından, (sitelerankara.com - Pakel Mobilya) onlar hakkında belirli bilgiyi talep etmek zorundadır. Örneğin, bir firmanın şirket adı ve açıklaması müşterilere gösterilir ve satıcıları birbirinden ayırt etmeye hizmet eder; adres, gönderim ücreti hesaplaması için kullanılır.

Ancak, ad / soyad ve e-posta adresi gibi bazı kişisel verileri de talep ediyoruz. Sistemimizde bir satıcının yönetici hesabı oluşturmak için bunlar gereklidir. Satıcılar bu tür hesaplarla pazarda çalışır. Yöneticileri birbirinden ayırt ettikleri için e-posta adresleri gereklidir. Burada sağladığınız e-posta adresini girerek mağazada oturum açarsınız. Tek bir satıcı birden çok yöneticiye sahip olabileceğinden isimler gereklidir. Hesap verebilirliği bu şekilde ele almak daha kolaydır.

Ayrıca, hesapla ilgili e-postaları (sipariş durumu bildirimleri, şifre sıfırlama e-postaları ve daha fazlası gibi) da göndeririz. sağlanan e-posta adresi. Bu nedenle, müşterimiz kalırken e-posta adresinizi kaydetmemiz gerekiyor. Pazar konumumuzla artık çalışmak istemediğinize karar verirseniz ve kişisel verilerimiz veritabanımızdan kaldırılmak isterseniz (veya hesabınızla ilgili tüm kişisel verileri almak isterseniz) lütfen reklam@sitelerankara.com adresine bir e-posta gönderin.

Kişisel verilerinizin yanlış kullanıldığını düşünüyorsanız, bir denetleme kurumuna şikayette bulunma hakkına sahipsiniz. Bu hakkın size bildirilmesi için AB Genel Veri Koruma Yönetmeliği tarafından zorunlu kılınmış; Aslında verilerinizi kötüye kullanma niyetinde değiliz.