Bilgi: Alışveriş deneyimini iyileştirmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Kapat

Ödeme Seçenekleri

Siparişinizin onaylanması için ödeme işlemleriniz tamamlanmış olması gerekir. Aşağıdaki ödeme yöntemlerinden tercih ettiğiniz ile; web sitemizden, showroomlarımızdan ve 0312 350 74 74 nolu telefondan müşteri hizmetlerimizi arayarak da sipariş verebilir ve ödeme yapabilirsiniz:
 

 

 

Taksit seçenekleri

Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Card Finans ve Advantage kredi kartları ile 3, 6 ve 9 taksitle ödeme yapabilirsiniz.

 

sitelerankara.com'da kredi kartı ile ödeme güvenli mi?

Güvenli ödeme sistemimizin altyapısı Türkiye’nin önde gelen ödeme sistemleri firması Iyzico tarafından sağlanıyor. SSL sertifikalı sistemin alt yapısında kart verileri kodlanarak otomatik olarak bankaya yönlendiriliyor. Size ait bu bilgiler sitelerankara.com tarafından görüntülenemiyor ve saklanamıyor.

İnternet üzerinden kredi kartı ile yapılan ödemelerde, kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankalar firmalarla birlikte ortak bir çalışma yaparak 3D Secure hizmeti sağlıyor. 3D Secure ile yapılan ödemelerde banka ve kullanıcı ekranında, banka tarafından sunulan özel bir 3D işlem ekranı açılır ve alışveriş yapılan kredi kartı sahibinin cep telefonuna SMS ile onay kodu gönderilir veya kart sahibi dışında kimsenin bilmediği özel bilgiler istenir. Bu şekilde yapılan ödeme işlemlerinde, herhangi olumsuz bir durumda banka tüm sorumluluğu üzerine alır.