Bilgi: Alışveriş deneyimini iyileştirmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Kapat
28.10.2020

Müşteri Memnuniyeti

Mağazamızda sadece ürün değil, kaliteli hizmeti de sunmayı amaçlıyoruz. Bu sebeple müşterilerimizle olan ilişkilerimiz yani müşteri memnuniyeti bizim için büyük önem taşımaktadır.

Mağazamızdan aldığınız ürünlerimiz, üretici firmanın garantisiyle iki yıl boyunca ürün garantisi sunmaktadır. Yani ürünü aldıktan itibaren iki yıl boyunca her türlü sorununuzda, ekibimiz ve üretici firma sizlere yardımcı olmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti Neden Önemlidir?

Her firma, ister üretici olsun, isterse satıcı firma olarak hizmet versin, müşteri memnuniyetini sağlamakla ve ön planda tutmakla görevlidir. Her müşterimiz bizlerin bir aile üyesidir ve ailemizi mutlu kılmak bizim için önem taşır.

İade Seçenekleri

Ürünü web sitemizden satın aldıysanız ve bir nedenden ötürü vazgeçmek durumunda kaldıysanız, vazgeçme talebinizi 3 iş günü içerisinde bize telefon, whatsapp ya da mail yoluyla bilgilendirme yapmanız gereklidir.

İade talebi alındıktan sonra 7 gün içinde iade işlemleriniz başlatılır. Ödemelerinizi kredi kartı ile yapmış iseniz, tek seferde geri ödemeniz gerçekleşir.

Ödemeleriniz nakit yapıldı ise, tarafımıza bildireceğiniz bir iban numarasına geri iadeniz yapılmaktadır. Yani mağazamızdan aldığınız her ürüne ait ücret iadesi, sorun çıkartılmadan yapılmaktadır. Bu da müşterilerimize verdiğimiz değeri göstermektedir.

Ürün Sorunlu Çıkarsa Ne Yapmalıyım?

Ürünlerin tarafınıza teslimi ve kurulumu sırasında, herhangi bir hasar ya kusuru tespit edilirse bu durum anında tarafımıza bildirilmelidir. Kullanım hatasından kaynaklanan sorunlardan firmamız sorumlu tutulmamaktadır.

Garanti kapsamı süresince tespit edilen her türlü hasar ya da kusur tespit edilirse, iki yıl içinde tüm sorunlar tarafımızca çözümlenmektedir. Destek talebiniz oluşturulur ve 30 gün içinde tespiti yapılan kusur tarafımızca düzeltilmektedir.

Değiştirilecek olan parçalar, masanın üst tablası, mobilya kulpu ya da gardırop kapağı gibi parçalarsa, en kısa sürede tarafınıza ulaştırılıp, çözümü sağlanır.

Ürünlerde Özelleştirme İmkânım Var mı?

Ürünlerimizde köşe takımlarında yön değiştirme ya da bazı seçili ürünlerimizde ayak modeli veya rengini değiştirme imkânına sahipsiniz. Başka talepleriniz olursa bize bildirmeniz halinde değerlendirme yapabiliriz.

Bize Nasıl Ulaşırsınız?

sitelerankara.com web sitemizde kendi zevkinize uyabilecek pek çok ürünümüzü görüp, satın alma imkânına sahipsiniz. Ayrıca fiziki olarak mağazamızı ziyaret etmek isterseniz, adresimiz web sitemizde de mevcuttur.

Pazartesi gününden Cumartesi gününe kadar saat 09.00 ila 19.00 saatleri arası, Pazar günleri ise saat 11.00 ile 18.00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.

Bize telefon, whatsapp ile ve e-mail aracılığı ile de ulaşmanız mümkün. Ürünlerle ya da nakliyesiyle ilgili bir sorun yaşadığınızda bu kanallardan bize ulaşabilirsiniz. En kısa sürede sorunlarınızı çözümleyeceğiz.

İstediğiniz ürünleri sadece bir butona basarak satın alma imkânına sahipsiniz. Ürünleri yakından inceleyip, size uygun olanları belirleyip satın aldıktan sonra, ürünleriniz en kısa sürede ücretsiz nakliye avantajı ile tarafınıza gönderilmekte ve uzman ekibimiz aracılığıyla kurulumları yapılmaktadır.

Esnek ödeme seçenekleri ile de ödeme yapabilirsiniz. Yani kartınıza taksitlendirme yaparak da hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.